Aparat USG LOGIQ P6 jest wysoce mobilnym i łat­wym w użyciu wielozadaniowym systemem zobrazowania o wysokich parametrach technicznych, przeznaczonym do zastosowań położniczych, ginekologicznych, mięśniowo-szkie­le­towych, naczyniowych (kończyn górnych, dolnych, transkranialne, jamy brzusznej), urologicznych, odnoszących się do drobnych struktur anatomicznych, powierzchniowych, pediatrycznych, no­worodkowych, czaszkowych i brzusznych.

Szpital dysponuje wieloma sondami w tym specjalnymi sondami wraz z przystawkami do przeprowadzania biopsji pod kontrolą USG.

LOGIQ E9 jest najwyższej jakości wielozadaniowym ultrasonografem zaprojektowanym do badań: brzusznych, naczyniowych, położniczych, ginekologicznych, neonatologicznych, urologicznych, transkranialnych oraz małych narządów. Należaca do opatentowanych przez GE zaawansowana programowo i sprzętowo platforma obrazowania ultrasonograficznego posiadając ogromną moc obliczeniową zapewnia uzyskanie znakomitych obrazów, wysoką elastyczność kształtowania parametrów oraz łatwą rozbudowę aparatu.

Ultrasonografia jest  nieinwazyjną, bezbolesną metodą obrazowania narządów i tkanek przy pomocy fali ultradźwiękowej. Badanie pozwala na ocenę kształtu i położenia narządów, echostrukturę i powierzchnię narządów.

USG dopplerowskie pozwala na diagnostykę chorób układu krążenia, dokonanie oceny przepływu krwi w dużych tętnicach i żyłach.