W Szpitalu św. Elżbiety zajmujemy się leczeniem wszelkiego rodzaju schorzeń proktologicznych związanych z chorobami jelita grubego, odbytnicą, kanałem odbytu i odbytem.

Nasi specjaliści wykonują zabiegi operacyjne dotyczące przetok i szczelin odbytu, hemoroidektomii, polipów, ropni, torbieli pilonidalnych, kłykcin odbytu, fałdów brzeżnych i innych zmian proktologicznych.

W szpitalu pracuje zespół doświadczonych i uznanych w Polsce lekarzy, skupionych wokół Warszawskiego Ośrodka Proktologii Szpitala św. Elżbiety, pod kierownictwem wybitnego specjalisty prof. dr hab. n. med. Małgorzaty Kołodziejczak.

Układ pokarmowy spełnia wiele funkcji: odpowiada za trawienie pokarmów, przyswajanie składników odżywczych i wydalanie niestrawionych resztek oraz istotnie wpływa na funkcjonowanie innych narządów.Pamiętaj o zdrowiu swojego układu pokarmowego. Profilaktyka, odpowiednia dieta i aktywność fizyczna umożliwią zachowanie jego prawidłowego działania. W celu zdiagnozowania problemu, umów się na wizytę u jednego z naszych specjalistów.

Kontakt: 22 120 20 36

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ