Menu Zamknij

ZAPRASZAMY DO PORADNI PSYCHOLOGICZNEJ SZPITALA ŚW. ELŻBIETY

Poradnia Szpitala Św. Elżbiety pomaga osobom cierpiącym na zaburzenia nastroju, depresyjne*, lękowe i nerwicowe. Udzielamy profesjonalnego wsparcia osobom poddanym silnemu stresowi, osamotnionym, z niską samooceną, znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych.

Oferujemy opiekę indywidualną, rodzinną oraz dla par. Psychologowie towarzyszą pacjentom między innymi w terapiach uzależnień, zaburzeń obsesyjno – kompulsyjnych czy też po przebytych kuracjach i zabiegach medycznych. Wszelkie problemy rozpatrywane są z wielką troską o dobro pacjenta i jego najwyższy komfort. Konsultacje prowadzone są również w języku niemieckim i angielskim. Poradnia Psychologiczna Szpitala Św. Elżbiety prowadzi również cykliczne warsztaty z psychologiem będące wyjątkową formą terapii grupowej.

3 razy w roku prowadzimy cykl zajęć dla osób cierpiących na zaburzenia nastroju, zwłaszcza depresję sezonową, nerwice i zaburzenia lękowe (w tym fobie), dla osób w trudnych związkach lub ciężkich sytuacjach życiowych. Warsztaty trwają 3 miesiące, odbywają się dwa razy w tygodniu. Program zajęć ma na celu stworzenie miejsca, w którym w przyjaznej, serdeczniej atmosferze uczestnicy intensywnie spędzą czas wymieniając się osobistymi doświadczeniami, uzyskując porady i wsparcie od osób zmagających się z podobnymi problemami, prowadząc interesujące dyskusje na ważne tematy w oparciu o przygotowane przez Poradnię materiały (literatura, film, publikacje naukowe z dziedziny psychologii), sesje relaksacyjne, muzykoterapię.

Zapraszamy też do wzięcia udziału w wyjątkowych warsztatach „Chwila dla siebie”. Jest to specjalny cykl zajęć dla kadry zarządzającej i menadżerów, prowadzony przez psychologa – ekonomistę, menadżera i przedsiębiorcę. Program zajęć obejmuje głównie dyskusje na tematy związane z pracą na stanowiskach kierowniczych, jej wpływem na życie prywatne, doświadczeniami w zarządzaniu personelem, procesem, produktem, jak i współpracy z przełożonymi, wypaleniem zawodowym, podejmowaniem decyzji lub zmianą w życiu zawodowym.

Warsztaty dają możliwość wymiany poglądów w oparciu o przygotowane przez Poradnię materiały, a wzbogacą je sesje relaksacyjne i muzykoterapia. Warsztaty trwają 3 miesiące, odbywają się dwa razy w tygodniu.

Zajęcia grupowe odbywają się w terminach; od połowy września do połowy grudnia, od stycznia do marca i od kwietnia do czerwca. Zapisy trwają! Liczba miejsc ograniczona! Zapraszamy!

* Poradnia proponuje również program konsultacji indywidualnych dla osób cierpiących na zaburzenia nastroju, zwłaszcza depresję sezonową. Przy zakupie pakietu 5 – u spotkań z psychologiem Poradnia oferuje dodatkowe 30 min. gratis do każdych z tych 5 – u konsultacji.