II Przystanek Zdrowie na Mokotowie już 29 września

Z przyjemnością informujemy, że Szpital Św. Elżbiety włączył się w organizację II pikniku rodzinnego „Przystanek Zdrowie na Mokotowie”. Start imprezy 29 września o godz. 11:00 na terenie Szpitala przy ul. Goszczyńskiego 1.
Głównymi organizatorami pikniku są Partnerstwo dla Mokotowa Moje Wierzbno oraz wydział spraw społecznych i zdrowia Urzędu Dzielnicy Mokotów. W programie znalazły się m.in. organizowania przez nasz Szpital „Strefa zdrowego mieszkańca”, konsultacje z lekarzami specjalistami, a także możliwość darmowego wykonania niektórych badań diagnostycznych. Oprócz tego, zaplanowano szereg atrakcji dla młodszych i starszych: występy artystyczne, pokazy sztuk walki, zabawy integracyjne, warsztaty plastyczne i wiele innych. Serdecznie zapraszamy!