Menu Zamknij

Pobyty szpitalne

Komercyjne pobyty szpitalne realizowane przez Oddział Chorób Wewnętrznych Szpitala św. Elżbiety w Warszawie, skierowane są do osób, które oczekują szybkiej i profesjonalnej opieki lekarskiej, szukają miejsca do podreperowania stanu zdrowia swoich rodziców – seniorów, nie mogą i nie chcą czekać na miejsce w szpitalu państwowym.

Pobyty szpitalne
Pobyty szpitalne szpital św. elżbiety


Nasi lekarze zajmują się Pacjentami m.in. z zapaleniem płuc, chorobami układu krążenia, zakażeniem układu moczowego, ostrym uszkodzeniem nerek, chorobami układu pokarmowego, w zaostrzeniach chorób przewlekłych czy z niedokrwistością.

Zespół naszego Oddziału Chorób Wewnętrznych składa się z internistów i nefrologów, którzy w razie potrzeby mogą skonsultować ścieżkę leczenia ze specjalistami z innych Oddziałów np. proktologami, urologami, ginekologami, kardiologami, pulmunologami, neurologami, chirurgami czy ortopedami.

W Szpitalu św. Elżbiety zapewniamy naszym Pacjentom dostęp do nowoczesnych, wielospecjalistycznych badań wykonywanych we własnym laboratorium oraz szeroką diagnostykę obrazową m.in. w pracowni endoskopii, zakładzie diagnostyki obrazowej z dwoma rezonansami magnetycznymi, tomografem komputerowym, RTG i mammografem cyfrowym, pracownią USG czy pracownią kardiologiczną z możliwością wykonania: elektrokardiografii spoczynkowej, elektrokardiografii wysiłkowej, holtera EKG, holtera RR.

W koszt pobytu szpitalnego wliczone są:

  • leki i kroplówki
  • całodobowa opieka lekarska i pielęgniarska
  • catering premium z możliwością dopasowania diety
  • pobyty w salach VIP lub 1-3 os. z prywatnymi łazienkami i  TV
  • nielimitowane ogólnodostępne WIFI
  • ręcznik i kosmetyczka z miniproduktami

Za dodatkową opłatą oferujemy:

  • badania diagnostyczne
  • konsultacje specjalistyczne np. proktolog, urolog, ginekolog, kardiolog, neurolog, chirurg, nefrolog
  • zabiegi/operacje, wlewy żelaza, przetoczenia krwi

Pacjent aby zgłosić się do leczenia szpitalnego może wybrać jedną z dwóch ścieżek:

Każdy Pacjent wymagający pilnej opieki szpitalnej może bez zapowiedzi przyjechać do Oddziału Pomocy Doraźnej w Szpitalu SSE (również bez skierowania), gdzie po zbadaniu przez lekarza i ewentualnie dodatkowej diagnostyce zostanie przyjęty do Oddziału Wewnętrznego

Pacjent w stanie stabilnym może umówić się na wizytę kwalifikacyjną do leczenia szpitalnego, a następnie po zaplanowaniu dogodnego dla siebie terminu hospitalizacji zgłasza się do szpitala

Cennik – Pobyty szpitalne

NazwaCena regularna
Leczenie szpitalne z pobytem pacjenta w pokoju jednoosobowym (1 doba)
* Zawiera: leki, kroplówki, całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską, wyżywienie. Nie zawiera: badań diagnostycznych, konsultacji specjalistycznych, operacji i zabiegów, wlewów żelaza, przetoczeń krwi.
1 750 zł
Leczenie szpitalne z pobytem pacjenta w pokoju dwu/trzyosobowym (1 doba)
* Zawiera: leki, kroplówki, całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską, wyżywienie. Nie zawiera: badań diagnostycznych, konsultacji specjalistycznych, operacji i zabiegów, wlewów żelaza, przetoczeń krwi.
1 200 zł
Pobyt dzienny
800 zł