Menu Zamknij

Bezpłatna konsultacja urologiczna online

W celu uzyskania bezpłatnej porady lekarskiej prosimy o przesłanie na adres kontakt@hifu.pl następujących informacji:

 • historia dynamiki i aktualny poziom stężenia PSA,
 • wynik badania histopatologicznego wycinków pobranych podczas prawidłowo wykonanej wielordzeniowej biopsji stercza,
 • wynik rezonansu magnetycznego prostaty,
 • inne wykonane badania.

Jeżeli nie masz wszystkich powyższych wyników badań, prosimy o nadesłanie dotychczas wykonanych badań diagnostycznych.

Bezpłatna konsultacja wstępna online możliwa jest również na wczesnym etapie diagnostyki podwyższonego stężenia PSA. Nie wahaj się. Skontaktuj się z Koordynatorem Pacjenta +48 512 077 461, który dołoży wszelkich starań, aby rozwiać Twoje wątpliwości i ułatwić przejście przez proces diagnostyczno-leczniczy.

Ponieważ konsultacja on-line jest do Państwa wysyłana w sposób zakodowany – ze względu na bezpieczeństwo danych – prosimy o podanie numeru telefonu.

Prosimy o jednoczasowe załączenie wszystkich plików. Dodawanie plików po kolei spowoduje wysłanie wyłącznie pliku dodanego jako ostatni.

Umów się na konsultacje

  Wypełnij formularz, a my zadzwonimy do Ciebie!

  Gdy mężczyzna dowiaduje się, że jest chory na nowotwór, najpierw pojawia się szok, później setki pytań, na które często trudno znaleźć jasną odpowiedź. Pacjenci onkologiczni przeważnie otrzymują od swoich lekarzy pobieżne informacje związane z postępowaniem diagnostycznym i terapeutycznym, a stres związany z chorobą potęguje poczucie bezradności i zagubienia. W Szpitalu św. Elżbiety uważamy, że taki stan rzeczy jest niedopuszczalny. W związku z tym umożliwiamy bezpłatny kontakt z doświadczonymi lekarzami, poprzez ogólnopolski program „PRZYŚLIJ WYNIK” bezpłatna konsultacja on-line.

  Na czym polega nasze wsparcie

  W odpowiedzi na zarysowany wyżej problem Szpital św. Elżbiety – jako jedyna klinika w Polsce i tej części Europy – oferuje pacjentom bezpłatną konsultację wstępną „PRZYŚLIJ WYNIK”. Prowadzimy ją za pośrednictwem poczty elektronicznej. Ta forma konsultacji pozwala Pacjentowi i jego rodzinie na szybki kontakt z wykwalifikowanym i doświadczonym personelem lekarskim, gotowym do udzielenia wyczerpujących informacji.

  W ramach bezpłatnej konsultacji wstępnej online nasz zespół medyczny analizuje historię choroby oraz wszystkie wyniki badań diagnostycznych nadesłanych przez Pacjenta. Następnie, na ich podstawie formułowane są indywidualnie dobrane zalecenia odnośnie dalszej diagnostyki i leczenia, które odsyłamy do Pacjenta.

  Uważamy, że w leczeniu nowotworów najważniejszy jest czas, dlatego już przy pierwszym kontakcie każdemu Pacjentowi Szpitala św. Elżbiety zostaje przypisany specjalnie wybrany Koordynator Pacjenta, odpowiedzialny za ułatwienie pacjentowi procesu diagnostyczno-leczniczego poprzez:

  • pomoc przy skompletowaniu wymaganej dokumentacji medycznej,
  • umawianiu wizyt lekarskich, specjalistycznych oraz badań diagnostycznych,
  • wsparcie przy organizacji pobytu pacjenta w szpitalu, jeżeli w efekcie procesu diagnostycznego zostanie on zakwalifikowany do leczenia zabiegowego.