Operacje raka prostaty z użyciem najnowocześniejszych technologii – procedura HIFU oraz robota.

W naszym szpitalu operacje raka prostaty przeprowadzamy z użyciem najnowocześniejszych technologii.
Jedna z nich to procedura Robotic HIFU, w której wykorzystuje się działanie wysokoenergetycznej wiązki fal ultradźwiękowych ogniskowanych w punktowy obszar prostaty.
Ten rodzaj terapii polecany jest pacjentom ze względu na małe ryzyko efektów ubocznych, krótki pobyt na oddziale oraz możliwość ponownego przeprowadzenia zabiegu w przypadku nawrotu.
Inną, wykonywaną w Szpitalu św. Elżbiety operacją, jest prostatektomia radykalna w asyście robota. Ta metoda polega na usunięciu prostaty wraz z pęcherzykami nasiennymi oraz, w niektórych przypadkach, okolicznych węzłów chłonnych w sposób maksymalnie oszczędzający i precyzyjny.
W celu zapisania się do urologa, zrobienia badań lub ustalenia ścieżki leczenia – skontaktuj się z nami pod numerem: 512 077 461.