Zadbaj o zdrowie swojego układu moczowego!

Choroby układu moczowego mogą dotknąć każdego – bez względu na płeć czy wiek. Wszystkich Pacjentów borykających się ze schorzeniami układu moczowego, jak również osoby chcące poddać się badaniom profilaktycznym, zapraszamy do Poradni Urologicznej działającej przy naszym Szpitalu.
Około 20% kobiet przynajmniej raz w życiu boryka się z bakteryjnym zakażeniem dróg moczowych. Powszechną dolegliwością wśród mężczyzn po 50. roku życia jest przerost prostaty. Do stosunkowo często występujących chorób układu moczowego zalicza się również krwiomocz, nietrzymanie moczu czy kamicę nerkową. Wszystkich Pacjentów borykających się z tymi, ale również innymi schorzeniami układu moczowego, zapraszamy do naszej Poradni Urologicznej. Nasza wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra specjalistów urologów – w ramach swoich konsultacji – zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób urologicznych. Wizyty są bezpłatne (w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia).
W Poradni Urologicznej przy Szpitalu św. Elżbiety wykonujemy również nowoczesne badania diagnostyczno-profilaktyczne z zakresu urologii:

• biopsję prostaty – wykonywane w znieczuleniu miejscowym pobranie fragmentów tkanki gruczołu krokowego, podstawowe badanie w kierunku diagnostyki raka prostaty,
    • cystoskopia – zwana również wziernikowaniem układu moczowego, przydatna w diagnostyce i leczeniu większości schorzeń układu moczowego
    • nasi lekarze wystawiają również skierowania do specjalistycznych przychodni urologicznych w celu przeprowadzenia urodynamiki.

Dokładne godziny pracy Poradni Urologicznej znaleźć można tutaj. Zapewniamy miłą atmosferę i krótki czas oczekiwania na wizytę. Rejestracja jest możliwa mailowo pod adresem przychodnia@szpitalse.pl oraz telefonicznie pod numerami (22) 54 20 600 i (22) 11 73 600. Zapraszamy do kontaktu!