Menu Zamknij

„MIĘDZY NAMI KOBIETAMI”

Mokotowskie Centrum Medyczne ma przyjemność zaprosić Panie na Cykl Spotkań „Między nami, kobietami”. 

Będą to warsztaty mające na celu stworzenie Grupy Wsparcia dla kobiet w różnym wieku, borykających się z trudnymi sytuacjami życiowymi i problemami codzienności, jak na przykład samotność i nieumiejętność radzenia sobie z nią, fobia społeczna, trwanie w toksycznych związkach, zdrada, porzucenie, trudne relacje w pracy, stagnacja zawodowa, niska samoocena, problemy wychowawcze, trudne dzieciństwo, obniżony nastrój, brak radości z życia i poczucia sensu i innymi.

Warsztaty w formie dyskusji dają nie tylko możliwość podzielenia się swoimi sytuacjami, problemami i cierpieniem, ale i wspólnych poszukiwań rozwiązań przez osoby, z których każda dysponuje cennym doświadczeniem życiowym.

Spotkania grupy urozmaicone będą zajęciami psychoedukacyjnymi, relaksacją, muzykoterapią, wspólnymi wyjściami, pokazami filmów, rozmowami o wybranej literaturze.

Zajęcia planowane są na maj-czerwiec br. i będą się odbywały raz lub dwa razy w tygodniu, w zależności od ustaleń Grupy.

Warsztaty prowadzone będą przez doświadczonego psychoterapeutę, opiekującego się Poradnią Psychologiczną w naszym Centrum.

Serdecznie zapraszamy,

Mokotowskie Centrum Medyczne