Telekonsultacje w Szpitalu św. Elżbiety – Mokotowskie Centrum Medyczne

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną Szpital św. Elżbiety – Mokotowskie Centrum Medyczne na ten moment nie świadczy komercyjnych usług w placówce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, przestrzegając wszelkich zasad bezpieczeństwa uruchomiliśmy w naszej placówce telekonsultacje. Zachęcamy pacjentów do korzystania z tej formy wizyty lekarskiej, która przyniesie pacjentowi te same korzyści, co wizyta stacjonarna, jednak nie będzie wiązała się z żadnym ryzykiem.

Nasi specjaliści w czasie rozmowy telefonicznej odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące stanu zdrowia Państwa i Państwa bliskich. W trakcie teleporady lekarz będzie mógł wystawić: e-receptę, e- zwolnienie, e-zaświadczenie czy e-skierowanie.

Szczegółowe informacje na temat wizyty oraz sposobu płatności uzyskają Państwo pod numerami:

22 120 20 36 oraz 22 542 06 00

(pon. – pt. w godzinach  8:00 – 16:00)

Aby wizyta mogła być zrealizowana, należy ją opłacić najpóźniej 24 godziny przed planowanym terminem konsultacji. Płatności należy dokonać przelewem na rachunek bankowy Szpitala prowadzony przez ALIOR BANK SA o nr 94 2490 0005 0000 4520 6205 4077, z informacją jakiego pacjenta dany przelew dotyczy oraz u jakiego lekarza i na jaki termin została zarezerwowana konsultacja.

Lekarze świadczący usługi w ramach telekonsultacji:

lek. med. Renata Samocka – neurolog
prof. dr hab. n. med. Jarosław Andrychowski – neurochirurg
dr n. med. Mariusz Głowacki – neurochirurg
dr hab. n. med. Wojciech Glinkowski – ortopeda
dr n. med. Aneta Gziut – kardiolog
lek. med. Joanna Biegajło – kardiolog
lek. Ewa Kaszuba-Wojtachnio – endokrynolog/diabetolog
dr n. med. Włodzimierz Zych – gastrolog
dr n. med. Iwona Skoneczna – onkolog
dr n. med. Artur Przewor – urolog
dr n. med. Maciej Zbrzeźniak – urolog
lek. med. Andrzej Lemański – urolog
lek. med Dariusz Schlegel – urolog
lek. med. Paweł Woszczyk – urolog
dr Anna Romaniuk – immunolog
dr n. med. Łukasz Paluch – flebolog

Korzystaj z pomocy specjalistów nie wychodząc z domu!