Diagnostyka USG w Szpitalu św. Elżbiety!

W Szpitalu Św. Elżbiety wykonać można profesjonalne, kompleksowe badania USG – w tym USG jamy brzusznej, piersi, jąder, ginekologiczne, prostaty. Badania przeprowadzają doświadczeni specjaliści przy użyciu nowoczesnego aparatu zapewniającego wyjątkową precyzję obrazowania.
Badanie USG to podstawa profilaktyki i diagnostyki wielu chorób narządów i tkanek – jest ono bezpieczne, bezbolesne i można je wykonywać tak często, jak jest to potrzebne, także u kobiet w ciąży, dzieci oraz seniorów.

Profesjonalne, kompleksowe badania USG dostępne są dla pacjentów w Szpitalu Św. Elżbiety. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem medycznym – nowoczesnym, wielozadaniowym aparatem USG o wysokich parametrach technicznych. Dysponujemy także specjalistycznymi sondami, w tym sondą z przystawkami do przeprowadzania biopsji pod kontrolą USG.
W Szpitalu Św. Elżbiety wykonujemy:

• USG jamy brzusznej;
  • USG prostaty;
  • USG piersi;
  • USG jąder;
  • USG ginekologiczne (jajników i macicy);
  • USG układu moczowego;
  • USG tarczycy oraz innych małych organów.

Badania USG w Szpitalu Św. Elżbiety wykonuje zespół doświadczonych specjalistów.
Prof. dr hab. n.med. Iwona Sudoł-Szopińska – absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, specjalistka medycyny nuklearnej, radiologii i diagnostyki obrazowej, wykładowca z zakresu metod diagnostyki obrazowej, prowadząca warsztaty i szkolenia, członek licznych towarzystw naukowych, autorka książek, prac i artykułów naukowych. W naszym Szpitalu wykonuje głównie USG proktologiczne.
Dr. n. med. Katarzyna Kalita doktor Zakładu Medycyny Nuklearnej CSK IS UM w Łodzi, od 20 lat zajmuje się diagnostyką USG. Uczestniczyła w przełomowych pracach nad wprowadzeniem nowych technologii diagnostyki zwłóknienia wątroby. Do jej zainteresowań naukowych należy diagnostyka onkologiczna, hepatologiczna oraz diagnostyka chorób kobiecych.
Lek. med. Mariusz Wilk – absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w trakcie specjalizacji w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej (szkolenie odbywane w II Zakładzie Radiologii Klinicznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym UCK WUM). Uczestnik licznych kursów i konferencji naukowych. Wykonuje m.in. USG jamy brzusznej, tarczycy, węzłów chłonnych i układu moczowego.

Skontaktuj się z nami i umów na badanie USG – telefonicznie pod numerem 22 120 20 36 lub przez formularz kontaktowy na stronie https://szpitalse.pl/kontakt/. Zapraszamy!