Menu Zamknij

Oddział Kardiologii w Szpitalu św. Elżbiety!

Działając jako szpital wielospecjalistyczny zależy nam, abyśmy mogli zaoferować pacjentom jak najszerszą ofertę zabiegów oraz badań dostępnych w naszej placówce.

Z dumą więc informujemy, iż 5 września 2022 roku w Szpitalu św. Elżbiety został otwarty oddział kardiologii, działający w ramach LUX MED Onkologia. Współpraca wzbogaci nasza placówkę o diagnostykę oraz leczenie chorób układu sercowo-naczyniowego.

Od momentu rozpoczęcia współpracy dostępne będą w Szpitalu św. Elżbiety nowe badania nieinwazyjne, do których zaliczyć można echokardiografię serca, całodobowe monitorowanie EKG metodą Holtera, całodobowe pomiary ciśnienia tętniczego oraz ECHO przezprzełykowe.
 
Nasza oferta wzbogaci się również o wykonywane zabiegi elektrofizjologiczne oraz zabiegi koronarografii i plastyki naczyń wieńcowych.

Zabiegi oraz badania kardiologiczne będą dostępne komercyjnie, jaki i w ramach finansowania przez Narodowy Fundusz Zdrowia. W celu poznania szczegółów oferty zachęcamy do kontaktu z infolinia pod numerem +22 430 88 03.