Specjaliści proktologii w Szpitalu Św. Elżbiety!

W przychodni proktologicznej Szpitala Św. Elżbiety uzyskać można specjalistyczną, profesjonalną pomoc zespołu lekarzy proktologów.

Do objawów, które powinny skłonić do wizyty u specjalisty proktologii zalicza się: obecność śluzu lub krwi w kale, uczucie niepełnego wypróżnienia, przewlekłe zaparcia lub biegunki, stałe uczucie wzdęcia, nadmierna produkcja gazów, bóle odbytu, bóle brzucha o nieokreślonym pochodzeniu. Dla wielu pacjentów wizyta u proktologa może być nieco krępująca, ale należy pamiętać, że odbyt czy jelito grube to taka sama część ciała jak każda inna, a proktolog nie jest od tego, by oceniać pacjenta oraz jego styl życia. Zadawane podczas wizyty pytania, czasami intymne, służą zebraniu informacji potrzebnych do postawienia diagnozy oraz doboru odpowiednich metod leczenia.

Konsultacje proktologiczne w Szpitalu Św. Elżbiety

Specjaliści z zakresu proktologii w Szpitalu Św. Elżbiety zajmują się diagnostyką oraz leczeniem takich chorób, jak hemoroidy, kłykciny kończyste, szczelina odbytu, ropnie i przetoki odbytu oraz zespoły bólowe odbytu.

Zespół proktologów naszej placówki tworzą:

dr n. med. Przemysław Ciesielski – specjalista chirurgii ogólnej, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy w ośrodkach, przychodniach i na oddziałach proktologicznych, uczestnik wielu kursów i szkoleń, autor publikacji naukowych, członek Towarzystwa Chirurgów Polskich i Polskiego Klubu Koloproktologii,
dr n. med. Paweł Grochowicz – specjalista chirurgii ogólnej, posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenie m.in. hemoroidów, kłykcin kończystych, krwawień z odbytu, szczeliny odbytu oraz wrzodziejącego zapalenia jelita grubego,
dr n. med. Piotr Diuwe – specjalista chirurgii ogólnej, proktolog, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, członek Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego, Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Polskiego Klubu Koloproktologii, uczestnik kursów i szkoleń z zakresu chirurgii ogólnej i proktologii,
lek. med. Jacek Kowalczyk – specjalista chirurgii ogólnej II stopnia i specjalista chirurgii onkologicznej II stopnia, absolwent Akademii Medycznej w Łodzi, posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie diagnostyki oraz leczenia chorób jelit oraz odbytu.

Pacjentów wymagających pomocy doświadczonego proktologa, zapraszamy do kontaktu -> https://szpitalse.pl/przychodnia/kontakt/. Umów się na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie!