BIAŁA NIEDZIELA JUŻ 14.06

Szpital św. Elżbiety – Mokotowskie Centrum Medyczne, przy ulicy Goszczyńskiego 1 w Warszawie, w ramach cyklu „Dbam o zdrowie – badam się” serdecznie zaprasza na białą niedzielę 14 czerwca 2015r. w godzinach 9:00 – 14:00.

W tym dniu na terenie szpitala wykonywane będą bezpłatnie badania poziomu cukru we krwi oraz pomiary ciśnienia krwi. Wszyscy chętni będą mogli oddać krew pobieraną przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Do akcji zapraszamy zdrowe osoby w wieku 18 – 65 lat, legitymujące się dokumentem tożsamości ze zdjęciem.

Osoby zainteresowane mogą również na podstawie dowodu osobistego, dokonać rejestracji do Zintegrowanego Informatora Pacjenta i otrzymać od NFZ indywidualne hasło dostępu do swoich informacji o świadczeniach zdrowotnych.

Akcję wspiera: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych, NFZ Mazowiecki Oddział Wojewódzki w Warszawie, marka Accu-Check oraz Urząd Dzielnicy Warszawa – Mokotów.