Menu Zamknij

KONFERENCJA

W dniach 5 i 6 kwietnia 2014 roku, w Szpitalu św. Elżbiety – Mokotowskie Centrum Medyczne w Warszawie przy ul. Goszczyńskiego 1, odbędzie się wyjątkowa konferencja oraz warsztaty chirurgii plastycznej, poświęcone najnowszym technikom w chirurgii piersi z użyciem  implantów  niemieckiej marki Polytech. Zastosowane implanty należą do najnowocześniejszych, najbardziej pożądanych a zarazem jednych z najdroższych na świecie.

  Warsztaty poprowadzi światowej sławy chirurg plastyczny Dr Constantin Stan. Wśród prelegentów wystąpi również prof. Janusz Jaśkiewicz. W programie trzy operacje transmitowane na żywo oraz bogaty materiał naukowy poświęcony zastosowaniu unikatowych implantów piersi z powłoką mikropoliuretanową, zmniejszającą prawie do zera ryzyko powikłań i reoperacji, wynikających z częstych rotacji implantu oraz zaciskania się torebki wokół protezy. Jednym z wiodących tematów konferencji będzie profilaktyczna mastektomia.

W konferencji organizowanej przez firmę Artimed biorą udział najwybitniejsi polscy chirurdzy plastyczni i onkolodzy. Swój udział zapowiedzieli też przedstawiciele mediów. Tego typu szkolenie przeprowadzane jest po raz pierwszy w Polsce.