Spotkanie online ze specjalistą Szpitala św. Elżbiety!

Już w najbliższą środę o 19.00 (04.08) trzeci odcinek „Dialogów” z udziałem specjalisty naszego Szpitala prof. KAAFM dr n. med. Pawłem Szymanowskim – specjalistą ginekologii.
Rozmowa będzie dotyczyć problemu nietrzymania moczu.
W trakcie spotkanie poruszone zostaną m.in. takie zagadnienia:

• Dlaczego o problemie tak powszechnym mówimy tak mało?
  • Czym różnią się wysiłkowe nietrzymanie moczu, parcia naglące i pęcherz nadaktywny?
  • Na czym polega diagnostyka?
  • Czy istnieją bezpieczne, małoinwazyjne i skuteczne metody leczenia?
  • O co chodzi z kontrowersjami wokół taśm TOT i TVT?
  • Na czym polega fizjoterapia uroginekologiczna?

Prof. KAAFM dr n. med. Paweł Szymanowski, autor książki „Uroginekologia. Metody leczenia operacyjnego”, ginekolog, założyciel i były prezes Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego, członek Europejskiego Towarzystwa Uroginekologicznego, kierownik Katedry i Kliniki Ginekologii i Położnictwa Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, autor nowych technik operacyjnych, podręczników i licznych publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych, wykładowca, szkoleniowiec oraz specjalista naszego Szpitala św. Elżbiety.
Live odbędzie się na profilu: https://www.facebook.com/agaszuscik/
Zapraszamy!